Rekreacni_sportovci You are here: Home - Rekreacni_sportovci
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Rekreační športovci

Ľadový hokej a korčulovanie - powerskating

Ľadové korčuľovanie

Tréningy ľadového hokeja a korčuľovania prebiehajú indivuálnou formou. Tréningy najčastejšie realizujeme vrámci verejného korčuľovania, na niektorej z ľadových plôch v bratislave. Trénera je možné objednať e-mailom, alebo telefonicky na našom t.č.. Tréningom hokeja a korčuľovania sa venujeme už viac ako 10 rokov.

Rozsah tréningov:

Dĺžka jedného tréningu je 60 minút. Individuálny tréning absolvuje klient samostatne s naším trénerom korčuľovania a ľadového hokeja. V ponuke máme balík 5 alebo 10 tréningov korčuľovania.

Cieľ tréningov:

Cieľom je naučiť klienta základnej technike pohybu na ľadových korčuliach. Učia sa zmeny smeru, a rýchlosti, brzdenie a prekladanie na korčuliach, správna technika nasadenia sklzu a odrazu. V prípade záujmu môžu byť tréning zameraný aj na techniku korčuľovania vzad. Tréningy korčuľovania sú vedené pod dohľadom skúseného trénera korčuľovania s niekoľkoročnou praxou a množstvom odučených zákazníkov. Tréner korčuľovania prostedníctvom špeciálnych cvičení a prístupu dokáže odstrániť jednotlivé chyby v technike pohybu na korčuliach u klienta. Korčuliarske tréningy prebiehajú na niektorej z ľadových plôch v bratislave vrámci verejného korčuľovania.

Pre powerskating a korčuľovanie sme pre Vás pripravili nový web, ktorý sa venuje len korčuľovaniu

Prejsť na SkateSense.sk

Ľadový hokej - tréning mimo ľadu

Ľadový hokej – tréning mimo ľadu

tréningy mimo ľadu tvoria pre hokejistov podstatnú súčasť športovej prípravy. Funkčným tréningom sa snažíme o to aby sme dosiahli želaný efekt za čo najkratší čas.

Rozsah tréningov:

Dĺžka jedného tréningu je 60 minút. Individuálny tréning absolvuje klient samostatne s naším trénerom v našich priestoroch, vo vonkajšom alebo inom prostredí podľa zamerania jednotlivých tréningov.

Cieľ tréningov:

Cieľom je tréning silových, rýchlostných a koordinačných schopností potrebných pre hráča ľadového hokeja s ohľadom na jeho individuálne prednosti a nedostatky. Simulujeme hernú záťaž a herné prvky tak aby tréningový proces vychádzal zo samostatného zápasu a úloh jemu pridelených.

 

In line korčuľovanie

Tréningy inline korčuľovania

Inline korčuľovanie je šport ktorý sa rýchlo rozšíril a stal sa obľubeným prostriedkom oddychu pre verejnosť. Finančné náklady pre inline korčuľovanie sú pomerne nízke. Napriek tomu naučiť sa správne a bezpečne pohybovať na inline korčuliach môže byť zložitejšie ako sa na prvý pohľad zdá. Tréning je preto prispôsobený osobitne každému klientovi.

Rozsah tréningov:

Dĺžka jedného tréningu je 60 minút. Individuálny inline tréning absolvuje klient samostatne s naším inštruktorom inline korčuľovania. V ponuke je taktiež skupinová výuka za zýhodnené ceny. Ponúkame aa skupinové tréningy inline korčuľovania, klient si v tomto prípade zabezpečuje skupinu sám. V ponuke máme balík 5 alebo 10 tréningov inline korčuľovania.

Cieľ tréningov:

Cieľom je naučiť klienta základnej technike pohybu na inline korčuliach. Učia sa zmeny smeru, a rýchlosti, brzdenie na inline korčuliach, správna technika sklzu a odrazu.tréningy in line korčuľovania sú vedené pod dohľadom skúseného inštruktora inline korčuľovania s niekoľkoročnou praxou a množstvom odučených zákazníkov. Tréner inline korčuľovania prostedníctvom špeciálnych cvičení a prístupu dokáže odstrániť jednotlivé chyby v technike pohybu na korčuliach u klienta. In line tréningy prebiehajú v sade j. Kráľa, alebo priamo na bratislavskej hrádzi.

Lyžovanie

Tréningy lyžovania

Lyžovanie patrí dlhodobo k obĺúbeným zimným športom. Naučiť sa základy lyžovania je záležitosťou pár tréningov. Cieľom každého lyžiara by malo byť zvládnutie carvingového oblúka, ktorý je o niečo náročnejší ako ako klasický, znožný oblúk. Pre výborných lyžiarov je dalšia výzva lyžovať na svahoch mimo zjazdovky v hlbokom páperovm snehu – prašane, to sa rovná neopísateĺnému pocitu slobody, ktorý sa dá zažiť len na lyžiach.

Rozsah tréningov:

Tréning lyžovania organizujeme po dňových kurzoch = 4 tréningové hodiny (zvyčajne 2h doobeda a 2h poobede). Tréning vieme zorganizovať v ktoromkoľvek lyžiarskom stredisku, záleží od požiadaviek klienta.

Cieľ tréningov:

Tréning začiatočníkov:
najpodstatnejšou časťou výuky lyžovania je bezpečnosť, preto v úvode kurzu kladieme dôraz na dodržiavanie oboznámenie sa s bezpečnosťou na zjazdovke. Ďalej je tréning zameraný na zdokonalenie rovnovážnych schopností a základného pohybu na lyžiach (chôdza, obraty, kroky, poskoky, sklz) v ďalšej fáze tréningu sa zameriavame na osvojenie brzdenia a posupnu zmenu smeru.
Tréning pokročilých:
obsah tréningu pokorčilých závisí od pohybových schopností a lyžiarskej úrovne klienta.tréning môže byť zameraný na nácvik alebo zdokonalenie jazdy v oblúky, jazdy po nerovnostiach, carvingového oblúku alebo jazdy v hlbokom snehu.

Osobný tréner

Tréningy s osobným trénerom

Tieto tréningy sú pripravené pre zákazníkov, ktorí chcú športovať pod dohľadom skúseného odborníka. Spolu si určíme dosiahnuteľný cieľ a prostriedky ako sa k nemu dostaneme. Popri tom sa naučíte ako postupne trénovať bez trénera a aký efekt dosiahnete jednotlivými tréningovými prostriedkami.

Rozsah tréningov:

Dĺžka jedného tréningu je 60 minút. Odporúčame aspoň 1-2 tréningy za týždeň.

Cieľ tréningov:

Náplň našich tréningov je variabilná. Môže to byť redukcia tuku, nabratie svalovej hmoty, zlepšenie fyzickej kondície, strečing skrátených svalov alebo posilňovanie oslabený svalov.

Tréningové plány

Pripravíme vám tréningový program

Každý kto chce schudnúť, zosilnieť alebo popracovať na ohybnosti svalov uvíta presný program týždenný program s odporúčaným obsahom a objemom jednotlivých tréningových jednotiek. Tréningový plán može byť vypracovaný taktiež pre rekreačných hokejistov v prípade že sa rozhodnú trénovať individuálne.

Rozsah služby:

1 podrobný týždenný tréningový plán, so zameraním na optimálne odstránenie nedostatku, alebo so zameraním špecializovaný tréning.

Cieľ služby:

Cieľom je pripraviť pre klienta tréningový program ktorý bude optimálne odzrkadľovať jeho požiadavky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0
Connecting
Please wait...
Poslať správu

Momentálne nie sme online. Pošlite nám správu.

* Email
* Správa
Sme online

Potrebujete poradiť?

* Začnite písať...
Sme online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?